EV’leniyoruz 2017 Fuarı Samsun’da Sizinle

EV’leniyoruz 2017 Fuarı |  Samsun’da Sizinle

Samsun EV’leniyoruz 2017 Fuarı, Evlilik hazırlıkları,Konut Projeleri,Mobilya,Aksesuar,Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik,Damatlık,Abiye Kifayet,Çeyiz,Halı,Düğün Organizasyonu,Beyaz Eşya,Ev Elektroniği Fuarı, 9-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Samsun Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Evlilik sektöründe faaliyet gösteren bölgenin en önemli üretici ve ihracatçı firmalarının katılacağı Samsun EV’leniyoruz 2017 Fuarı’nda, gelinlik ve moda evleri, organizasyon firmaları, oteller ve restoranlar, düğün salonları, fotoğraf stüdyoları, çeyiz firmaları, ev tekstili, mobilya, beyaz eşya, züccaciye, mutfak banyo ekipmanları, halı ve dekorasyon ürünleri, takı ve mücevhher, davetiye ve nikah şekeri, çiçekçiler, kuför ve güzellik firmaları, ayakkabı ve çanta firmaları, iç giyim ve hazır giyim firmaları gibi bir çok alanda ürünler ve hizmetletler sergilenecektir.


Samsun EV’leniyoruz 2017 sürprizlerle geliyor

Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında yer alan yeni trend gelinliklerin görücüye çıkacağı fuarda ziyaretçiler fuara özel kampanyalardan faydalanabilecekler.

Fuarda, katılımcı firmalarımız birbirinden şık stantlarda evlilik hazırlıkları ile ilgili son yenilikler sergileyecek olup ilk kez düzenlenen Samsun EV’leniyoruz Fuarı, tüm bölgede aranılan, takip edilen bir marka haline gelecektir.

Fuarda, katılımcı firmalarımız birbirinden şık stantlarda son ürün ve hizmetlerini sergileyecek olup, ilk kez düzenlenecek olan Samsun EV’leniyoruz 2017 Fuarı, evlilik planları yapan çiftlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı bir platform olacaktır.

Samsun EV’leniyoruz 2017 Fuarı, 9-11 Şubat 2017 tarihleri arasında 10.00 – 21.00, 12 Şubat 2017 günü ise 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Fuar Yeri : Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Sokak No:2 Tekkeköy/ Samsun

 

EV’leniyoruz 2017 Fuarı | Samsun’da Sizinle
9-12 Şubat 2017 tarihleri arasında
Tüyap Samsun Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde

 

Firmanızı Sosyal Ağlarda Tanıtın
EV’leniyoruz 2017 Fuarı Samsun’da Sizinle sitemize 08 Şubat 2017 tarihinde eklenmiş ve 2.342 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz