Adres : Karşıyaka Mah. Akıncılar Sok. No:1 55080 Canik/SAMSUN
Telefon : 0362 238 4050 | 0533 429 1530
E-Posta : -
Websitesi : www.canikfarma.com

Samsun Ozoxin Ozon Ürünleri

SAMSUN OZOXİN OZON ÜRÜNLERİ

OZOXİN Ailesi 01 Mayıs 2014 yılından itibaren Eczanelerde pazarlama ve satış tecrübelerini arttırarak sağlık sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.


Ozoxin Ailesi; Ozon ürünleri ,Dermo kozmetik ve Gıda takviyesi ürünleri üretim, ithalat,ihracat ve satış alanında faaliyet göstermektedir. Pazarlama ve Dağıtım ağımızı oluşturarak ürünlerimizin tüketicilerimize sunmak adına, Ecza depoları, Eczaneler,Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri,Güzellik Salonlarıyla ,Profesyonel Spor Kulübleriylebirlikte iş birliği içinde sağlık söktörününihtiyacılarını karşılamaktayız. Ozoxin Ailesi; Ozon ürünleri,Dermo kozmetik ve Gıda takviyesi ürünleri ile insan sağlığı için çalışmaktadır. Danışmanlarımız ve fakültelerimizin destekleriyle insan sağlığına daha iyi hizmet verebilmek için arge çalışmaları sürdürülmektedir.

samsun-ozoxin-sarimsakli-ozonlu-sampuanOZOXİN SARIMSAKLI OZONLU ŞAMPUAN

Türkiyede ilk ve tek

Sarımsaklı, Ozonlanmış Zeytinyağlı Ozoxin Şampuan
300 ml
OZONLU SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUAN
Kaynağında oksijen bulunan ozon cildi besler ve saçlara doğal bir sağlık kazandırır. Ozonun dokuları rahatlatıcı ve zeytinyağının mucizevi etkisi ile kuru, yıpranmış ve cansız saçlarınız güçlenir. Sarımsak yağı asırlardır ölmekte olan saç köklerinin canlandırılması ve beslenmesi için kullanılan en etkili bitki özüdür. Sık kullanıma uygundur

OZOXİN PLUS

samsun-ozoxin-plusOZOXİN Plus Özellikleri
OZOXİN Plus Yoğun ozon ve jel formülü ile “fully ozonated olive oil” in diğer çok etkili doğal bileşikler ile karışımından elde edilmiştir.
Ozon Serumu jel formunda olduğu için ozonlu yağlara göre etkisi 10 kat daha fazladır. Yüksek konsantre medikal ozon içerir. 03, Olive Oil,Kantaron ve AG ile güçlü ve benzersiz hızlı bir etkiye sahiptir. Kimyasal, sentetik petrol türevi, alkol ve alerjin hiçbir katkı maddesi içermez.%100 doğaldır.

OZOXİN Plus Nedir?
OZOXİN Ozon, saf oksijen molekülleri içeren ozonlanmış serum (jel), cilt bakımından bir devrimdir. Çok uzun bir süreçte natürel zaytin yağının ozon ile ileri teknoloji kullanılarak, doyurulması redoks işlemi sonucu elde edilir. Bu şekilde ozon yağı içersine absorbe edilir ve jel formatına dönüşür. Jel Form Ozon Konsant-rasyon’un yoğunluğu anlamına gelir. Ozon yüklemesi, ozonlu yağlara oranla 6-10 kat daha fazladır ve yağın kozmetik özelliğinin yanında serumun medikal bir değeri vardır. Ozon yağının içerisindeki asitce diğer bileşenlerle bağ zinciri ile hapsedilmiştir. Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelere nüfus eder. Hücrelerin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar. Hücre yenileyici özelliği ozon’un dezenfek¬tan etkisi, yaşam kayanağımız olan bir formüldür. Araştırmalara göre bu güne kadar bilinen hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. %100 doğaldır. Formülünde hiçbir sentetik katkı maddesi yoktur.

samsun-ozoxin-ozon-serum-jeliOZOXİN OZON SERUM JELİ

Ozoxin Ozon Serum Jeli Özellikleri:

OZOXİN Ozon, saf oksijen molekülleri içeren ozonlanmış serum (jel), cilt bakımından bir devrimdir. Çok uzun bir süreçte natürel zaytin yağının ozon ile ileri teknoloji kullanılarak, doyurulması redoks işlemi sonucu elde edilir. Bu şekilde ozon yağı içersine absorbe edilir ve jel formatına dönüşür. Jel Form Ozon Konsantrasyon’un yoğunluğu anlamına gelir. Ozon yüklemesi, ozonlu yağlara oranla 6-10 kat daha fazladır ve yağın kozmetik özelliğinin yanında serumun medikal bir değeri vardır. Ozon yağının içerisindeki asitce diğer bileşenlerle bağ zinciri ile hapsedilmiştir. Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelere nüfus eder. Hücrelerin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar. Hücre yenileyici özelliği ozon’un dezenfektan etkisi, yaşam kayanağımız olan bir formüldür. Araştırmalara göre bu güne kadar bilinen hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. %100 doğaldır. Formülünde hiçbir sentetik katkı maddesi yoktur.

OZOXİN OZON Serum Jeli Nedir?
OZOXİN Ozon, saf oksijen molekülleri içeren ozonlanmış serum (jel), cilt bakımından bir devrimdir. Çok uzun bir süreçte natürel zaytin yağının ozon ile ileri teknoloji kullanılarak, doyurulması redoks işlemi sonucu elde edilir. Bu şekilde ozon yağı içersine absorbe edilir ve jel formatına dönüşür. Jel Form Ozon Konsant¬rasyon’un yoğunluğu anlamına gelir. Ozon yüklemesi, ozonlu yağlara oranla 6-10 kat daha fazladır ve yağın kozmetik özelliğinin yanında serumun medikal bir değeri vardır. Ozon yağının içerisindeki asitce diğer bileşenlerle bağ zinciri ile hapsedilmiştir. Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelere nüfus eder. Hücrelerin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi Sağlar. Hücre yenileyici özelliği ozon’un dezenfek¬tan etkisi, yaşam kayanağımız olan bir formüldür. Araştırmalara göre bu güne kadar bilinen hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. %100 doğaldır. Formülünde hiçbir sentetik katkı maddesi yoktur.

samsun-ozoxin-gumus-iyonlu-sampuanOZOXİN GÜMÜŞ İYONLU ŞAMPUAN


Ozoxin Gümüş İyonlu Şampuan Özellikleri:

Saf gümüş içeren özel formülü sayesinde, düzenli kullanıldığında saçlardaki kepek oluşumlarını ve saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur. Saçları nemlendirir, saçın sağlıklı uzamasına, boyadan kaynaklanan yıpranmalara karşı onarılmasına destek verir. Cilde zarar vermeyen özel aktiflerle oluşturulan formülü sayesinde saçı nazikçe yıpratmadan temizler, saç diplerini besler, saça yumuşaklık ve parlaklık verir.

OZOXİN PİŞİK KREMİ

samsun-ozoxin-pisik-kremi

İÇİNDEKİLER: Aqua, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Hexyldecanol (and) Hexyldecyl Laurate, Ozonized Olive Oil, Coco-Caprylate, Ceteareth-20, Pentaerythrityl Distearate, Myristyl, Panthenol, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Parfum, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Podpylene Glycol, Chloromethylisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Xanthan Gum, Hexamidine Diisethionate, Coumarin, Limonene, Linalool.

Ozoxin Pişik Kremi Özellikleri:
Cildinizi nemlendirerek bariyer fonksiyonunu geliştirir. Anti Bakteriyel etkisi sayesinde olası cilt tahrişlerini önlemeye yardımcı olur.
Dış ve iç etkenlerden dolayı oluşan alerjik etkileri minimize eder. içerigindeki aktif okşijen ( Ozon) ve Klodial Gümüş sayesinde koruyucu ve iyileştirici etki sağlar. Sürtünmeyle oluşan pişik, çarpma ve yaralanmalara karşı yardımcı olur.

 

 

SAMSUN OZOXİN OZON ÜRÜNLERİ
“Ozon Ürünleri Ailesi”

Karşıyaka Mah. Akıncılar Sok. No:1 55080 Canik/SAMSUN

Telefon: +90 362 238 4050

Mobil Destek: +90 533 429 1530

www.canikfarma.com

 

Firmanızı Sosyal Ağlarda Tanıtın
Medikal kategorisinde bulunan Samsun Ozoxin Ozon Ürünleri 3.915 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Samsun Arısan Kalıp
SAMSUN ARISAN KALIP Samsun ve bölgesine; Kalıp sektöründe hizmet
05 Aralık 2015'de eklenmiştirr
Samsun Canik 2C İnşaat
SAMSUN CANİK 2C İNŞAAT Samsun Canik Bölgesinde hizmet veren 2C
16 Kasım 2014'de eklenmiştirr
Samsun Demir Ticaret İpragaz ve Akdağ Su Bayi
SAMSUN DEMİR TİCARET İPRAGAZ VE AKDAĞ SU BAYİ Samsun ili ,Canik
30 Ekim 2014'de eklenmiştirr
Samsun Arçelik Beko Yetkili Servisi
SAMSUN ARÇELİK BEKO YETKİLİ SERVİSİ Samsun’da servis hizmetleri
01 Temmuz 2014'de eklenmiştirr
Samsun Şenaks Klasik Mobilya Aksesuar
SAMSUN ŞENAKS KLASİK MOBİLYA AKSESUAR Samsun’da Klasik Mobilya
20 Haziran 2014'de eklenmiştirr
Yıldızlar Oto Servis Yıldızlar Oto Servis

SAMSUN YILDIZLAR OTO SERVİS Yıldızlar Oto Servisi olarak, Kaliteli,

Samsun Tesisat Samsun Tesisat

SAMSUN TESİSAT Samsun ili ve ilçelerine Tesisat sektöründe Kombi

Samsun Enis Düğün Salonları Samsun Enis Düğün Salonları

SAMSUN ENİS DÜĞÜN SALONLARI Samsun’da Düğün sektöründe

Samsun Akyüz 55 İnşaat Samsun Akyüz 55 İnşaat

SAMSUN AKYÜZ 55 İNŞAAT Samsun’da İnşaat sektöründe

MG Tasarım İç Mimarlık Murat GÖRPÜZ MG Tasarım İç Mimarlık Murat GÖRPÜZ

MG TASARIM İÇ MİMARLIK MURAT GÖRPÜZ Samsun’dan hizmet talep