Adres : Soğuksu Mh. 404.Sk. No:4/A Canik/SAMSUN
Telefon : 03622210000
E-Posta : -

Koçtaş Samsun Mağazası

KOÇTAŞ SAMSUN MAĞAZASI

Ev geliştirme perakendeciliğinin öncü kuruluşlarından Koçtaş’ın, Samsun’daki ilk, Türkiye’deki 44.Mağazası Canik’te açıldı.

“Koçtaş burada yaklaşık 6 bin 500 metrekarelik alanda 35 bin farklı ürün seçeneği ve 75 çalışanı ile Samsunlulara hizmet verecek.


Koctas Samsun Magazasi Kurumsal Foto

Koçtaş Samsun mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Evini güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse Koçtaş’tan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan Koçtaş, uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple çözümler sunuyor. Koçtaş Samsun’un uzman, güler yüzlü kadrosu, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek oluyor, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlıyor. Her evin, kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan Koçtaş, global trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirliyor.

KOÇTAŞ SAMSUN MAĞAZASI
“Evimi Çok Seviyorum!”

Mağaza Kodu: 2039

Adres: Soğuksu Mahallesi,404.Sokak No:4 A Canik / SAMSUN
Telefon: 0362 221 00 00
Faks: 0362 238 14 07

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Pazar / 09:00-22:00


 

Firmanızı Sosyal Ağlarda Tanıtın
Ev Geliştirme Perakendeciliği kategorisinde bulunan Koçtaş Samsun Mağazası 20.096 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz