Adres : Esenevler Mah., 306. Sk Ali Dayı Sitesi C Blok No:4, Atakum / SAMSUN
Telefon : 0 362 437 74 00
E-Posta : -

Samsun Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları

Samsun Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları

Samsun‘da Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak hizmet veren firmamız yıllardı öğrencilerine üst düzey yabancı dil eğitimi vermiştir. İlimizde en çok tercih edilen Yabancı kurslarından bir tanesi olan Atakum Amerikan Kültür Derneği bir çok dilde bireylere hizmet vermektedir. Türkiye genelince yaygın eğitim birimleri ile bir çok firma ile anlaşmalı olup büyük avantajlar sağlamakta.

samsun ingilizce kursu

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurs Geçmişi;

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 100. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Türkiye de 107, yurtdışında 6 temsilciliğimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.

Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

samsun amerikan kultur

 

Firmanızı Sosyal Ağlarda Tanıtın
Dil Okulları kategorisinde bulunan Samsun Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları 3.454 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz